.

.

G3/8 Цевка Понесе Еден Начин Метал Проток Контрола Вентил КОНСТАНТЕН-10 2 Позиција Воздух Оперативни Проток Контрола Вентил

G3/8 Цевка Понесе Еден Начин Метал Проток Контрола Вентил КОНСТАНТЕН-10 2 Позиција Воздух Оперативни Проток Контрола Вентил

DEN 1728.00
Количина на стоки


G1/8" Цевка Понесе Еден Начин Метал Проток Контрола Вентил КОНСТАНТЕН-06
Име на производ Проток Контрола Вентил Модел КОНСТАНТЕН-06 Проток Насока на Еден Начин Позиција Две Позиција Работен медиум Воздух Заеднички Цевка Понесе Големина G 1/8" Навој Дијаметар 8.5 mm/0.33" Работен притисок 0~0.95 Mpa Работна температура 0~60 o C Вкупната Големина 4 x 1.8 x 5.4 cm/1.6" x 0.7" x 2.1" (L*W*H) Материјал Метална Боја Црна Нето Тежина 68g

Тип:
Вентили
R

Тие исто така купуваат со овој производ