.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Љубов едни на други

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Љубов едни на други

DEN 187.20
Количина на стоки


Реден Број : 20pcs/многу
Предмет БР. : 000013
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти СРЕБРО.
Објектот Големина : 13*23mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
000013
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Љубов едни на други
Количина:
20pcs
Големина:
13*23MM
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ