.

.

ERMAKOVA Сет од 2 Коњ Figurine Смола Коњ Статуа Лулка Коњ Figurine Симпатична Животно Занаети Дома Свадба Оркестарот Дете Подарок

ERMAKOVA Сет од 2 Коњ Figurine Смола Коњ Статуа Лулка Коњ Figurine Симпатична Животно Занаети Дома Свадба Оркестарот Дете Подарок

DEN 896.00
DEN 1279.20
-30 %
Количина на стоки

Тема : Лулка коњ figurine Материјал : Смола Големина : 10cm*10см/3.9 Инчен x 3.9 Инчен(мал) 14cmx13cm/5.5 Inchx5.1 Инч(големи) Тежина : 0.35 kg/Set(проценети) Пакувани се вклучени : 1 x мал коњ figurine 1 x голем коњ figurine
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

Материјал:
Смола
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
Ermakova
Површината Технологија:
Сликарството, Обоени цртеж, Боја декорација
Тип:
Лулка Коњ Статуа ,Лулка Коњ figurine
Мали Димензии:
10cm*10см/3.9 Инчен x 3.9 Инчен
Голема Големина:
14cmx13cm/5.5 Inchx5.1 Инч(големи)
R

Тие исто така купуваат со овој производ