.

.

Трговија на големо 10Sets/Многу Дигитална Фото Рамка Моќ Ac Адаптер AC-DPF200 за Sony СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800 СОПИРАЧКИ-V100

Трговија на големо 10Sets/Многу Дигитална Фото Рамка Моќ Ac Адаптер AC-DPF200 за Sony СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800

DEN 3984.00
Количина на стоки

Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Нашите предности Ние сме една од водечките добавувачи за моќ производи во Кина, ние нудиме висок квалитет на производи со 1 година гаранција; Ние се задржи на акции за повеќето од нашите производи, ние се носи на многу мали MOQ за клиентите; Мали цел количина, но фабрика цена, Брза испорака;
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). За AC адаптер Приклучок. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас.
Трговија на големо 10 Sets/Многу Дигитална Фото Рамка Моќ Ac Адаптер AC-DPF200 за Sony СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800 СОПИРАЧКИ-V100
Пакет(секоја Многу) вклучува 10 групи на AC-DPF200 AC адаптер , секој сет содржи : 1x AC-DPF200 моќ AC полнач за батерии 1x кабелот за Напојување (ние обезбеди САД / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА power plug, според вашите барања)
Карактеристики : Лесен Адаптер - Обезбедува енергија кога е потребно 100-240 Volts - World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел - Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранција
Спецификации :
Интелигентни чип во внатрешноста
Излез Заштита : Заврши OVP, OCP, SCP Заштита :
OVP : во Текот Напон Заштита излез
OCP : во Текот Тековната излез Заштита
SCP : излез Краток Спој Заштита
Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија
Во голема работна состојба
Безбедност на Одобрување : CE, УЛ, CCC, Ro HS
Состојба : Нова. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Камера / Видео Камера
Излезниот Напон:
DC 8.4 V
боја:
Црна
На текст:
100-240V, 50-60Hz
Број На Модел На:
AC-DPF200
R

Тие исто така купуваат со овој производ