.

.

ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА -31037

ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА -31037

DEN 1297.00
DEN 1425.12
-9 %
Количина на стоки


ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА -31037
ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА, направени од најлон.
Димензија : 20"X10"
Нето Тежина : 0.580 kg

Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Ранец Употреба:
Нормално Кампување & Пешачење
R

Тие исто така купуваат со овој производ