.

.

Тибетската Стил Монистра, Капи, Мешана Форма, Црвена Бакар, околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка: 0.5~2mm.

Тибетската Стил Монистра, Капи, Мешана Форма, Црвена Бакар, околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка: 0.5~2mm.

DEN 1038.00
DEN 1483.20
-30 %
Количина на стоки

барел
Тибетската Стил Монистра, Капи, Мешана Форма, Црвена Бакар
околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка : 0.5~2mm.
Мушка капи се користи за "рамка" монистра со металик боја и детали. Секое лежиште капа е конкавна да се одржи овална и круг монистра во нивните галење.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
8~20x3~8mm
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
575g
Број На Модел На:
TIBE-MSMC004-Р
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
0inch
Метална боја:
црвено бакар
Стил:
Тибетската Стил
Petal Стил:
Мулти-Petal
единица:
500g
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ