.

.

wire конектор женски кабел конектор машки 1 pin конектор терминал блок Plug-DJ7011Y-1.8-21

wire конектор женски кабел конектор машки 1 pin конектор терминал блок Plug-DJ7011Y-1.8-21

DEN 1615.00
DEN 1718.40
-6 %
Количина на стоки

Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ7011 Y-1.8-21
Боја : Црна/сива
Минимален Пакет : 2000 PCS Над цената вклучува терминал и печат

Број На Модел На:
DJ7011Y-1.8-21
боја:
Црна/сива
Автомобил Направи:
автомобили
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
конектор
R

Тие исто така купуваат со овој производ