.

.

Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан

Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан

DEN 128.00
DEN 143.52
-11 %
Количина на стоки

Бакар,челик и други легури е во ред,
2.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.Брод и воздухот се во ред
4.
Во процесот на производство :
1.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди оди od услуга и adivse повеќе понатамошни информации на Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан Освен Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.
За оваа Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив за нас ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
20-80CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00636
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Озборувања Девојка Сина Teardrop Стакло Камен Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00636
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao
R

Тие исто така купуваат со овој производ