.

.

32 пара/пакет Веѓа налепница Владетел Професионални Трајна Шминка Веѓа Образец Налепници Алатки За Почетник

32 пара/пакет Веѓа налепница Владетел Професионални Трајна Шминка Веѓа Образец Налепници Алатки За Почетник

DEN 314.00
DEN 330.24
-5 %
Количина на стоки


32 пара/пакет Веѓа налепница Владетел Професионални Трајна Шминка Веѓа Образец Налепници Алатки За Почетник
Точка БР. TH7150 Материјал Налепница MOQ 4 PACK Големина 15.2*8.5 CM Употреба Стави на stencils на вашата веѓа, направи 1,2,3 натпревар со свој веѓата главата, веѓата риџ и веѓата опашка, тогаш подготви слободно. Едноставни за употреба и ви помага да се подготви свој начин.
Нашата Компанија
Шопинг Водич
Драги Пријатели,
Ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи. Ако имате омилен производ, ве молиме придружите на количката или колекција . И на купонот ќе биде дадена за вас.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е matached со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на предмети
2. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5stars тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
3. Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.

боја:
Природни Веѓа, корејски Веѓа, Рамни Веѓа, Виткајте Веѓа, Секој стил 1 пакет
Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
BARBARDY
Број На Модел На:
TH7150
Материјал:
Налепница
Prudcut Име:
Веѓа Владетел Налепница
боја:
како на слика
Големина:
15.2*8.5
Пакување:
1 Пакет/4 Парчиња/8 Парови
MOQ:
4 Pack/32pair
R

Тие исто така купуваат со овој производ