.

.

OP27 6AV3627-1LK00-1AX0 Мембрана Тастатурата за Оператор Интерфејс Панел Компатибилен Нови

OP27 6AV3627-1LK00-1AX0 Мембрана Тастатурата за Оператор Интерфејс Панел Компатибилен Нови

DEN 2304.00
Количина на стоки


OP27 6 AV3627-1 LK00-1 AX0 Мембрана Тастатурата за Оператор Интерфејс Панел Компатибилен Нови
Брзо Да се Купи Ограничена е специјализирана во шприцоване машина за одржување и за вбризгување на компјутер модификација.
Ние сме, исто така, се ангажирани во служба на продажба и поправка на инекција машина делови, екран, и електронски скала итн.
Брзо Да се Купи Ограничен има 5 години искуство во поправка индустрија. Сега, имаме богато искуство во поправка на шприцоване машина, особено за нормално брендови, како, Хаити, Zhenxiong, Mengli, Мицубиши, Toyo, NISSEI, итн.
Покрај тоа, ние сме, исто така, експерт во CNC нумерички единица за контрола, Вретено единица, Серво мотор и нумеричка контрола единици, чија специјални производи се коло, монитор CRT, софтвер, вретено моторни, излегувајќи мотор, САЛАДИН и енкодер итн.
Ако имате било каква потреба од поправка инекција машина или негови делови, ве молиме контактирајте +86-13602656997(Ширли Ли) директно. Ние ќе ви одговори со одржување решение во рок од 12 часа.
Ви благодарам многу, се надевам дека ќе среќен шопинг искуство од нас! ^_^
Превозот начини :
DHL/UPS/Федекс/EMS итн.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.
Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
Ве молиме имајте во предвид :
Pls провери и потврди на дел НЕ. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Профил На Компанијата :
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ограничен
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Лице за контакт : кујна kairi шен
Телефон : +86 755 82546545-814 Мобилен : +86-13699798970
Trade Manager : cn1001786203 (fasttobuy-кујна kairi шен ) Skype : fasttobuyshirley Што е стан : +8613699798970

Број На Модел На:
OP27 6AV3627-1LK00-1AX0
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ