.

.

Бесплатен Превозот на Личноста Прилагодено Pin Копчето значка 32,44,50,58,75 mm

Бесплатен Превозот на Личноста Прилагодено Pin Копчето значка 32,44,50,58,75 mm

DEN 2784.00
Количина на стоки


ОЕМ Обичај круг pin копчето Калај значка персоналните логото Спецификации Материјал : 4c печатени на хартија+Нерѓосувачки челик/tinplate+метал клип MOQ : 100pcs
Пакување : 1pc/opp вреќа
ОВА Е ЛИНКОТ ЗА ДОНЕСУВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ РЕД,
PLS НЕ ПЛАЌААТ ПРЕД ВАС И ПРОДАВАЧОТ СЕ ПОТВРДИ КОЛКУ ТОА.
Други Посебни Слој Филм за Значка :
Други Производи Цена :
ПРЕВОЗОТ
1. Овој Пакет бесплатен превозот е испраќање од DHL ,UPS-от,FEDEX ,ТНТ,EMS..
ние ќе ја користи еден од нив дали кој ќе го изберете.
2.Ќе го испратам во рок од 6 дена откако ќе се плати.
3.Сите Превозот цената не вклучува : Прилагодено Должност и Данок
4.Кога сте го добиле скршени пакет,pls Жалба до локалните Курирска компанија.
5.Време на испорака : по comfirm за 3-15days ,зависи од вашите цел количество.
по испрати
Answer : ___________________________ Note : (Прилагодено pin копчето значка)
Бидејќи тоа е прилагодено значка, ние не прифаќаме никакви враќање или надоместок. Но, ние ќе го потврди тоа со вас пред масовно производство,па pls потврдете ги кога ќе ви испрати слики на производи.
Значка На Одлуки
кориснички pin копчето значка со пластични или метални дното,Калај Значка машина за правење,копче за правење,DIY значка, Личност Прилагодено pin копчето значка

Бренд Име:
ЈАС L YEVOR
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ