.

.

Дувачкиот Мушка Капи, Конус, Apetalous, Златна, 11x8mm, Дупка: 2~8мм

Дувачкиот Мушка Капи, Конус, Apetalous, Златна, 11x8mm, Дупка: 2~8мм

DEN 780.00
DEN 1114.56
-30 %
Количина на стоки

барел
Дувачкиот Мушка Капи, Конус, Apetalous, Златна
Големина : за 8мм широк, 11mm долго, дупка : 2~6mm.
Мушка капи може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни. Тие исто така може да биде голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.1cm
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Висина:
0.8cm
Број На Модел На:
КК-E362-G
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Објектот Тежина:
184g
Материјал:
Метал
Големина:
11x8mm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Golden
Petal Стил:
Apetalous
единица:
200pcs
Материјал:
Дувачкиот
R

Тие исто така купуваат со овој производ