.

.

Уникатен Дизајн 3 главата бела боја ресторан табела персоналните декорација таванот светлина спалната соба железо светилка бесплатен превозот

Уникатен Дизајн 3 главата бела боја ресторан табела персоналните декорација таванот светлина спалната соба железо светилка бесплатен

DEN 4892.00
DEN 5376.00
-9 %
Количина на стоки


Купувачот Треба Да Се Прочита

Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
CQC,CE,FCC,ГШ,EMC,LVD,PSE,CCC
Гаранција:
2 години
Стил:
Корејската
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Техника:
Обична Обоена
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
R

Тие исто така купуваат со овој производ