.

.

Дувачкиот цевка алатка за сечење занитвам мозаик занитвам 1.5 mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm

Дувачкиот цевка алатка за сечење занитвам мозаик занитвам 1.5 mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm

DEN 148.32
Количина на стоки

детали за производот
дувачкиот цевка , може да не се справи со занитвам , или правење на сите видови на фенси мозаик занитвам
: спецификација надворешен дијаметар од 1,5 mm , дебелина на ѕид 0.25 mm , должина 100mm
Пакетот вклучува : 1 парче цевка

боја:
3x2mm, 4x3mm, 2x1mm, 6x5mm, 5x4mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Дувачкиот цевка
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Sy алатки
Тип:
нож diy материјал
Рачка Материјал:
нож diy материјал
Сечилото Материјал:
нож diy материјал
R

Тие исто така купуваат со овој производ