.

.

Мешани скапоцен камен Привезоци, со Железо Наоди, Мешана Форма и Мешана Боја, околу 8~28mm широко, 15~35mm долго

Мешани скапоцен камен Привезоци, со Железо Наоди, Мешана Форма и Мешана Боја, околу 8~28mm широко, 15~35mm долго

DEN 501.00
DEN 715.68
-30 %
Количина на стоки

барел
Мешани скапоцен камен Привезоци, со Железо Наоди, Мешана Форма и Мешана Color Size : околу 8~28mm широко, 15~35mm долго, 5~20mm дебели, дупка : 2x3mm.Светла скапоцен камен и pendant наоди кои привезоци, кои бои се меѓусебно ехо, се толку совршен, дека нека да поседува луѓе не можат да ги преземат нивните очи исклучување на приврзоци. Овие мини приврзоци се подготвени да се носат како ѓердан или шарм, едноставно висат на кабелот или синџир.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G-MSMC002-1
Бренд Име:
pandahall
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
мешани
Метали Тип:
Железо
Обликот:
Други
Метална боја:
мешана боја
Материјал:
Мешани Камен
единица:
50pcs
Употреба:
Приврзоци
боја:
multicolor
R

Тие исто така купуваат со овој производ