.

.

Бренд спортски сали Облека Машки 3D супермен Тенок Одговара т кошула Мажите фитнес маици мода хип хоп О-вратот Tshirts mens streetwear tees

Бренд спортски сали Облека Машки 3D супермен Тенок Одговара т кошула Мажите фитнес маици мода хип хоп О-вратот Tshirts mens streetwear

DEN 356.00
DEN 474.72
-25 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
1.Сите димензии се во Азија големина.не Сад/Европска големина,ве молиме да проверите вашето тело мерење кога ќе ја поставите вашата цел.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.thansk многу.(1cm=0.3937 инчи)
Големина на Табела : Азија Големина Должина(cm) Биста(cm) Висина(cm) Тежина(kg) M 68 96 170 60-70 L 70 100 175 70-80 XL 72 104 180 80-90 XXL 74 108 185 90-99

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Muscleguys
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ