.

.

Платно Уметност за продажба пејзаж масла Хоризонтална страна се насликани масло на платно seascape сликарство платно едрилици G1104

Платно Уметност за продажба пејзаж масла Хоризонтална страна се насликани масло на платно seascape сликарство платно едрилици

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %
Количина на стоки


Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. 100% Рака Насликани на платно. Минималното време : 5-10 дена. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Без strenched или врамени. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции.Брод слики од целиот свет 4.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Производи кои е оштетен не се враќа. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Контакт со нас и за други големината ако треба.
Наплата 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ