.

.

800W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор

800W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор

DEN 2783.52
Количина на стоки


800 W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор
800 W 220 V-240 V
50 HZ/60 HZ

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
CRS-VM800
R

Тие исто така купуваат со овој производ