.

.

2017 Најдобро Продаваните Горивни ќелии сензорот здив алкохол тестер Заверена Патент Breathalyzer Промотивни Подароци Вози Безбедност Дигитални

2017 Најдобро Продаваните Горивни ќелии сензорот здив алкохол тестер Заверена Патент Breathalyzer Промотивни Подароци Вози Безбедност

DEN 3744.00
DEN 4799.52
-22 %
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Тест пати екранот
5.Продавница 10 тест евиденција
4.
Главните функции и фјучерси :
1.
Упатство
За било какви прашања или unsatisfaction , како технички технологијата, квалитетот на рати или одржување, сервис, полнење стандард , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се справи соодветно. Прекрасна човековите-уред интерфејс го прави операција повеќе концизен и удобен, бела боја LCD интерфејс го прави повеќе јасни и убави.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас .
Ве молиме имајте правилно функционирање на настава, така што ќе може да се провери и да им помогне на време кога ќе треба . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (освен одмор)
5.Две аларм поени за опција : пиење,пијан
6.
Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Претпазливост
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.Слаба батерија аларм и исклучување автоматски
Додатоци
Ве молиме проверете ги сите додатоци во пакување кутија пред употреба. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Alipay се забавуваат тука.5 тест единици (%BAC, ‰BA к, mg/L)
7.Со цел да се обезбеди вистински тест резултат responsing концентрација на алкохол во крвта, ве Молиме да ја добиете вашата тестирање по 15 минути, кога пиење . Ние прифаќаме Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние не работат празници .Упатство
4.Избегнувајте користење на тестер кога животната средина температура надминува својот утврдени опсег. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ве молиме не го удар пушењето да тестер директно, инаку сензорот ќе бидат оштетени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Никаква одговорност на несреќа предизвикана од страна на корисникот инсталирање ,поправка или замена на компоненти без да се во согласност со работа рачно, корисникот треба да биде одговорен за тоа.Алкохол тестер
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.Со висока точност ,висока чувствителност горивни ќелии сензор кој се обезбеди стабилни перформанси и тестирање прецизно .

Број На Модел На:
ABT-868F
Бренд Име:
greenwon
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Моќност:
3*за 1.5 V AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Веб:
http
Функција:
360 степени ротирачки отворот
гласноговорници:
10pcs на гласноговорници вклучени
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ