.

.

обичај печатени логото облека хартија цена подарок висат tag/замав tag/hangtag

обичај печатени логото облека хартија цена подарок висат tag/замав tag/hangtag

DEN 3024.00
Количина на стоки


ќе имаме празник за Кина Нова Година, на Jap.Од 10-Февруари.5, ние ќе престанеме да се прифати нови кориснички налози, затоа што не може да заврши пред нашиот празник, па пред да ви треба место прилагодено цел ,ве молиме контактирајте со нас. На couse! ние се уште го прифати акции со цел,на пример,organza торбичка итн,. Ви благодариме!

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !
-
Обичај висат ознака
Ве молиме да напомена : цената не вклучува низа, само висат ознака.
1.материјали : 300gram уметноста на хартија
2.големина на : рок 3x6.5cm
3.површински третман : мет lamintion
4.боја : 1 C-8 C,ве молам да ми испрати вашата боја.
5)сертификати : ISO9001 : 2008,Нашата компанија е ОЕМ.
Повратни информации
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Вашето мислење е нашиот напредок ви Благодариме!

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
висат tag001
Бренд Име:
wenpack
Техника:
Печатени
R

Тие исто така купуваат со овој производ