.

.

Гума Ѓердан Мозок, со Железо Наоди, Црна, Никел Боја, околу 17/влакно, 3мм во пречник

Гума Ѓердан Мозок, со Железо Наоди, Црна, Никел Боја, околу 17/влакно, 3мм во пречник

DEN 552.00
DEN 789.12
-30 %
Количина на стоки


метар
Гума Ѓердан Мозок, Црно, со Железо Наоди : Никел Colorabout 17"/влакно,3мм во пречник

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
17inch
Број На Модел На:
NFS045-2
Накит Наоди Тип:
Кабли
Производ Карактеристики:
кабелот string јаже
Објектот Тежина:
717g
Големина:
3mm
Метална боја:
platinum
жица големина:
3мм
Материјал:
Гума
единица:
100strands
Употреба:
ѓердан одлуки
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ