.

.

Бесплатен превозот !! CE,висока моќност 9W RGB LED светлото на рефлекторите, RGB led светлото на рефлекторите ДС-06-15-9W-RGB,12V DC,IP65,dimmable,контролира

Бесплатен превозот !! CE,висока моќност 9W RGB LED светлото на рефлекторите, RGB led светлото на рефлекторите ДС-06-15-9W-RGB,12V

DEN 5328.00
Количина на стоки

Боја : RGB ( RGB боја размена под RGB LED контролер )
4.) што е исто така OK (ок).
Драги Пријатели,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација. RGB 3in1 LED значи да се користат Црвена,Сина,Зелена,три бои, во еден Led диоди, па кога работи со еден RGB контролер ( DMX конзола ), тоа може да има совршена боја мешавина ефект.
Отворено LED производи е нашата главна и силна производи, вклучувајќи ПРЕДВОДЕНА подводни светлина, LED подземни светлина, LED ѕид за миење, ние имаме свои фабрика да се направи празни станови, па ако клиент треба само празни домување ( без Led диоди, Пхб.
Време
Адреса
Хонгконг Меѓународни Осветлување. или можете да ги споделите со нас вашите дизајн,тогаш ние ви препорачуваме кој контролер да се користи.

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
9w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Карактеристики:
RGB полна боја,3in1
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2-ГОДИНА
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
Yes
Напон:
12V
Моќ Толеранција:
1%
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
ДС-06-15-9W-RGB
База Тип:
Станот LED база
R

Тие исто така купуваат со овој производ