.

.

За HSTNN-DB91, HSTNN-OB91, 4310S HSTNN-XB91 4 мобилен лаптоп батеријата

За HSTNN-DB91, HSTNN-OB91, 4310S HSTNN-XB91 4 мобилен лаптоп батеријата

DEN 1498.00
DEN 1576.80
-5 %
Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го замени Дел Број : HSTNN-DB91 HSTNN-OB91 HSTNN-OB92 HSTNN-XB91 HSTNN-I69 C-3 530974-321 530974-361 530974-251 530975-341 530975-361
Компатибилен Лаптоп Модел :
За 4310s 4210s 4311s Серија
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.4 V
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
4310S
Капацитетот На Батеријата:
2501 - 3000 MAh
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
139.85 x 53.75 x 20.55 mm
Тежина:
255.80g
Примена:
За ProBook hp 4310s
Напон:
14.4 V
Батеријата Ќелија:
4 клетки
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Капацитетот На Батеријата:
2600mAh
R

Тие исто така купуваат со овој производ