.

.

Адаптер за полнење завртка тема конектор М16. машки Надворешни темата-M10 женски внатрешната нишка Редуктор за Агол рачен Брусилки

Адаптер за полнење завртка тема конектор М16. машки Надворешни темата-M10 женски внатрешната нишка Редуктор за Агол рачен Брусилки

DEN 360.48
Количина на стоки


Адаптер за полнење завртка тема конектор М16. машки Надворешни темата-M10 женски внатрешната нишка Редуктор за Агол рачен Брусилки.
вовед :
тоа значи ако нишка на вашиот агол мелница е М16., можете да ја користите оваа тема, тогаш можете да го користите M10 тема полирање влошки или core битови.

Вози Стил:
Никој
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
NM16CM10A
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Електрични
Завртка Тип:
адаптер завртка
is_customized:
Yes
Глава Стил:
М16. машки Надворешен навој
R

Тие исто така купуваат со овој производ