.

.

Ruil Топла Продажба! 2018 Гроздобер платно разновидни неформални рамо гласник кеси за мажи ретро патна торба бесплатен превозот

Ruil Топла Продажба! 2018 Гроздобер платно разновидни неформални рамо гласник кеси за мажи ретро патна торба бесплатен превозот

DEN 1567.00
DEN 3072.00
-49 %
Количина на стоки

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ ,додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга,exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка. Сакате да има среќен шопинг тука. Тежина : за 0,7 КГ Отворање : Тока Материјал : Платно Бои : Кафеава / Црна / каки Димензии : Должина од 15cm * Ширина 7cm * Висина 50cm (Приближно) Употреба : Лице, Работа, Купување, Датира, Спорт, Патување, Неврзан

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Sequined,Копче
Обликот:
Hobos
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ruil
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Ретро моден кеси
Повод:
Разноврсна
Повод:
Слободно време за Патување Кампусот правец на Ретро
Функција:
Повик популарни Гроздобер кеси за мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ