.

.

2 парчиња/постави Силикони Фондан Искривуваат Јаже Калапи, Fritter Облик, Шеќерот Ставете Алатки Торта Декорирање

2 парчиња/постави Силикони Фондан Искривуваат Јаже Калапи, Fritter Облик, Шеќерот Ставете Алатки Торта Декорирање

DEN 444.00
DEN 478.08
-7 %
Количина на стоки

ФУНКЦИЈА : Овие силиконски калапи се одлични за правење на шеќер занает, торта декорирање, фондан, итн. МАТЕРИЈАЛ : Направени од Храна Одделение Меки Силиконски кои се одобрени од FDA, BPA free и еко-пријателски. ТЕМПЕРАТУРАТА ОПСЕГ : Овие калапи се безбедно да се користи во фурна, микробранова печка, замрзнувач и машина за миење на садови. Температурата безбедни од -40 до +446 степени Фаренхајтови (-40 до +230 целзиусови степени). ГОЛЕМИНА : 22.4 x 4.9 x 1.2 см / 8.8" x 1.9" x 0.47" ВНИМАНИЕ : Оваа мувла не може да биде толку голем како што го замисли; ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да го одржи редот.

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Тие исто така купуваат со овој производ