.

.

Еластична Кабелот Хривнија Одлуки, со Железо JumpRings, Прилагодлив, Мешана Боја, 130mm

Еластична Кабелот Хривнија Одлуки, со Железо JumpRings, Прилагодлив, Мешана Боја, 130mm

DEN 316.00
DEN 451.20
-30 %
Количина на стоки


Еластична Кабелот Хривнија Одлуки, со Железо Jump Rings, Прилагодлив, се Меша Color Size : за 130mm долго. Железо Jump Rings : за 5мм во дијаметар; Еластична Кабелот : околу 1mm во дијаметар.Еластична Кабелот Хривнија Одлуки, со Железо Jump Rings, Прилагодлив, 130mm These еластична кабелот нараквици одлуки со железо jumprings се прилагодливи . Нејзиниот едноставен дизајн претставува моден стил. Можете да натпревар други garniture да string заедно која стане крајниот производ.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
AJEW-JB00008
Објектот Тежина:
58g
Големина:
130mm
Производ Карактеристики:
Хривнија
Материјал:
Ткаенини
Метална боја:
platinum
Материјал:
Други
единица:
50Strands
Употреба:
Хривнија Одлуки
боја:
multicolor
R

Тие исто така купуваат со овој производ