.

.

GT1749V 721021-5006S 721021-0002 721021 038253016 Турбо Турбополнач За Ауди А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф Бора 2001-04 PD UI 1.9 L

GT1749V 721021-5006S 721021-0002 721021 038253016 Турбо Турбополнач За Ауди А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф Бора 2001-04 PD

DEN 18532.00
DEN 20591.52
-10 %
Количина на стоки

9 L 2001-04
Мотор : PD UI Мотор 110 KW 1., Африка околу 15~30 работни дена.9 L
==============================================================================
Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.кој е купувачот одговорност. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Ние брод на објекти во светот.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до. :
038253016 G 038253016 GV510
038253016 GV500 03 G253016 R
Година : 2001-2004
Погодни За :
возило : За Ауди А3;За Фолксваген Голф Бора Мотор PD UI 1.вашето Купување,е Довербата во нас!.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
GT1749V 72102 За Ауди А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф Бора PD UI 1.9 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2001-2004
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
GT1749V 721021-5005S 721021 5005S Турбополнач
Дел Број:
721021-5006S 721021-0001 721021-0004 721021-0005 721021-0006
ОЕМ број:
038253016G 038253016GV510 038253016GV500 03G253016R
Апликацијата возило:
За Ауди А3;За Фолксваген Голф Бора Мотор PD UI 1.9 L 2001-04
Примена на моторот:
PD UI 110KW 1.9 L
Ладење:
Вода за ладење+масло за подмачкување Турбополнач
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Тежина:
11 KG with gaskets Turbo
Дел Број.:
721021 5006S 721021 0001 721021 0004 721021 0005 721021 0006
R

Тие исто така купуваат со овој производ