.

.

74-29-100 mm (W-З-Л) алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал

74-29-100 mm (W-З-Л) алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал

DEN 182.00
DEN 182.40
-0 %
Количина на стоки

f или машинска ве молиме да ни снабдување CAD(dwg) датотеки , и свила екран или ласерски ве молиме да ни нудат Corel DRAW датотека.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас .)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Сите производи се проверува и да се пакуваат и пакувани во добра состојба пред испраќање
5.74-29-95 мм (wxhxl) електронски енергија дистрибуција на производи алуминиумско куќиште Куќиште Случај Електронски DIY Случај подготвена само за вас
Сопствени Услуги
1. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик. Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' .ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа. за количество барања. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа . Оваа 74-29-95 mm (wxhxl) електронски енергија дистрибуција на производи алуминиумско куќиште Куќиште Случај Електронски DIY Случај ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Производи Детали Структура : Цевка 74-29-80/10/120 мм (wxhxl) електронски енергија дистрибуција на производи алуминиумско куќиште Куќиште Случај Електронски DIY Случај Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 1 АЛ 6063 Црна , Сребрена , златна Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена ,златна Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.

боја:
80L црна sandblast, 100L црна sandblast, 100L црна четка, 120L црна sandblast, 100L balck L плоча
Број На Модел На:
GOFW-006
R

Тие исто така купуваат со овој производ