.

.

DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12V-24V 3*4А-RGB led контролер алуминиумски домување со 44key iR-Далечински

DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12V-24V 3*4А-RGB led контролер алуминиумски домување со 44key iR-Далечински

DEN 4979.52
Количина на стоки


DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12 V-24 V 3*4А-RGB led контролер алуминиумски домување со 44key IR-далечински
44-копче алуминиум инфраред контролер донесува напредни микро единица за контрола, тоа е се користи за контролирање на различни светилка чиј извор на светлина е ПРЕДВОДЕН. На пример, точка извор на светлина, флексибилни светлина лента, ѕидот за миење светилка, стакло завеса ѕид светлина и така натаму, тоа има многу предности како што се ниска цена, лесно поврзување и едноставност за користење. Во меѓувреме, можете да ја прилагодите јасноста на боите, статични боја избори и разни динамички промени во светлосни ефекти преку инфрацрвениот далечински управувач. Покрај тоа, корисниците може да се прилагоди било светло боја како што тие сакаат. Можете исто така да изберете саканата боја со DIY копчиња.
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака. Ако не, ќе се разгледа како кул бело.
2). За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.
3). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака. Ако не, ние ќе ги прогласи како вистинска вредност.
4). Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор.
Повратни информации :
1). Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот.
2). 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек.
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо.
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање.
Превозот и ракувањето со :
1).Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време.
2). Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).
3).Ве молиме бидете сигурни дека вашето име, поштенски код, телефон и адреса е добро.
4) ве Молиме проверете пакет внимателно кога ќе се добие тоа и не го потпише тоа, ако пакетот е скршен.

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Осцилација фреквенција:
50/60Hz
Копчето Број:
44
R

Тие исто така купуваат со овој производ