.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм скелет пирати

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм скелет пирати

DEN 216.00
Количина на стоки


Реден Број : 5pcs/многу
Предмет БР. : 000004
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти БРОНЗА
Објектот Големина : 26*28mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
000002
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Скелетот пирати
Количина:
5pcs
Големина:
26*28MM
боја:
Анти Бронза
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ