.

.

Првиот Роденден на Костими За Бебе Девојки Симпатична Rompers младата Чипка Кавга Принцеза Jumpsuits Новороденче Цвет Леопард Свадба Облечи

Првиот Роденден на Костими За Бебе Девојки Симпатична Rompers младата Чипка Кавга Принцеза Jumpsuits Новороденче Цвет Леопард

DEN 480.00
DEN 600.00
-20 %
Количина на стоки

Големина Должина Биста На возраст S 36cm 44cm 0-3 месеци M 38cm 46cm 3-6 месеци L 40cm 48cm 6-12 месеци XL 42cm 50cm 1-2 години Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Polka Dot
Број На Модел На:
S M L XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ