.

.

4 парчиња за брат LC161 LC 161 компатибилни, мастило кертриџ за Брат MFC-J470DW J870DW J650DW J245 DCP-J152W J552DW J752DW

4 парчиња за брат LC161 LC 161 компатибилни, мастило кертриџ за Брат MFC-J470DW J870DW J650DW J245 DCP-J152W J552DW J752DW

DEN 504.00
DEN 585.60
-14 %
Количина на стоки


Компатибилен со мастило кертриџ за Брат LC161 XL
Тип : C ompatible мастило кертриџ
Боја : Б.К/C/M/Y
Мастило : Целосна мастило
Модел no : За Брат LC161 XL
компатибилен печатач :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Азија,освен Кина/Јапонија
Пакет содржина :
4 PCS Б.К/C/M/Y компатибилни, мастило кертриџ со целосна мастило Купувачи Информации :
1. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
За брат LC161XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ