.

.

Целосна мастило За Брат LC163 163 LC163XL мастило кертриџ за брат DCP-J152W

Целосна мастило За Брат LC163 163 LC163XL мастило кертриџ за брат DCP-J152W

DEN 504.00
DEN 585.60
-14 %
Количина на стоки


Компатибилен со мастило кертриџ за Брат LC163 XL
Тип : C ompatible мастило кертриџ
Боја : Б.К/C/M/Y
Мастило : Целосна мастило
Модел no : За Брат LC163 XL
компатибилен печатач :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Азија,освен Кина/Јапонија
Пакет содржина :
4 PCS Б.К/C/M/Y компатибилни, мастило кертриџ со целосна мастило Купувачи Информации :
1. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
За Брат LC163XL
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ