.

.

10pcs Висок квалитет 6009-2RS запечатени длабоко ритам топката имајќи 6009 2RS 6009RS челик топката лежишта 45*75*16mm

10pcs Висок квалитет 6009-2RS запечатени длабоко ритам топката имајќи 6009 2RS 6009RS челик топката лежишта 45*75*16mm

DEN 921.60
Количина на стоки


Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
45*75*16mm
Број На Модел На:
6009-2RS
R

Тие исто така купуваат со овој производ