.

.

Јас ги собереш што јас ги собереш секој пат мода нерѓосувачки челик Гитара ги собереш и шарм Keyring љубовник е подарок за денот на вљубените

Јас ги собереш што јас ги собереш секој пат мода нерѓосувачки челик Гитара ги собереш и шарм Keyring љубовник е подарок за денот

DEN 349.92
Количина на стоки


Опис : Мода Гитара ги собереш и pendant keychain шарм квалитет keyring јас ги собереш
што јас ги собереш секој пат љубовникот подароци
Место на потекло : Шенжен, Кина(Копно)

Пол : унисекс, неколку
Повод : Неврзан
Meterial : нерѓосувачки челик никогаш не исчезнат или ' рѓа
Големина : шарм 25mm*32-милиметри*2mm, прстен 28mm
Цел : примерок цел, се меша цел и да ги прилагодите е добредојден Општо земено, ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, moneybookers, T/T, Western union и Paypal. Ве молиме имајте во предвид нашите заштита само дадени за плаќање начини прифатени од страна Aliexpress платформа.
Ви благодариме за изборот на LIUANAN
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме не двоумете се да гласаат 5star повратни информации;
Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме да не остави негативни повратни информации директно,
само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
а) Да aviod погрешно место на испорака, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред исплата.
б) ве Молиме проверете испорака на информации за следење на веб-сајтот.
в) ве Молиме контактирајте не преку порака, e-mail или трговија со датот.
г) Проверете ги вашите парцели и објекти внимателно по приемот.
e) Чувајте ги производите во оригинал candition, на човекот направен дефекти не се загарантирани.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка однапред.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Сребро.
Бренд Име:
LIUANAN
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Гитара ги собереш шарм keyring
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
гитара зема
Обликотшема:
гитара зема
шарм големина:
25мм*32-милиметри*2mm
Прстен Големина:
28mm
боја:
Челик боја/розово злато
R

Тие исто така купуваат со овој производ