.

.

Брза Бесплатен превозот! SK200 Оригинални Kobelco Хидраулични Главната Контрола Вентил 2436R837F4 , Главниот Олеснување вентил / Kobelco Багер делови

Брза Бесплатен превозот! SK200 Оригинални Kobelco Хидраулични Главната Контрола Вентил 2436R837F4 , Главниот Олеснување вентил

DEN 14352.00
Количина на стоки


. Детали
Производ на името
Kobelco Хидраулични Главната Контрола Вентил 24036 R76 F3 , Главниот Олеснување вентил собранието Дел Број : 24036 R76 F3
Апликацијата Kobelco
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.Предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата Правило
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
копач Делови
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
0.5kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ