.

.

Турбополнач/Turbolader/Заврши турбо/Full турбо GT2556V 454191 11652248906 за BMW 530 d (E39)/BMW 730 d (E38)

Турбополнач/Turbolader/Заврши турбо/Full турбо GT2556V 454191 11652248906 за BMW 530 d (E39)/BMW 730 d (E38)

DEN 9850.00
DEN 12960.00
-24 %
Количина на стоки


Турбополнач/Turbolader/Заврши турбо/Full турбо GT2556 V 454191 11652248906 за
BMW 530 d (E39)/BMW 730 d (E38)

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
GT1749V
Frequence Опсег:
no
Објектот Ширина:
30cm
Модел Година:
2014
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
30cm
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
E39
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
7kg
Бренд Име:
Турбо DFO
Поставување на Возило:
турбополнач
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Автомобил модел:
ЗА BMW 530 d (E39)
Моторни:
M57 D30 6 Zyl.
Hubraum:
2926 кзм
Leistung:
135 / 142 Kw
Baujahr:
Август.1998 бис Mrz.2005 година
ОЕМ Бр.:
11652248906 11652248907 11652247691
Делови НЕМА.line1:
454191-0007 454191-0006 454191-0003 454191-0001
Делови НЕМА.line2:
454191-5015S 454191-5012S 454191-0009
R

Тие исто така купуваат со овој производ