.

.

Најлон Тема, Круг, 0.5 mm, 30yards/ролна, Црна

Најлон Тема, Круг, 0.5 mm, 30yards/ролна, Црна

DEN 586.00
DEN 837.12
-30 %
Количина на стоки


Најлон Тема, Круг, 0.5 mm, 30yards/ролна, Црна
Големина : околу 0.5 мм дебел, 30yards/ролна.
Ние ви нудиме овие најлон теми. Нив ги користат за tassels, завиткување прстени, микро-ресни. Можете исто така да го користите за да бидете навистина мала, нежен Кинески јазол или да ја користите за да акцентот други јазли. Краевите може да биде запечатен со пламен, држи навистина добро да се игли и врзување и untying!
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Тежина:
192g
Накит Наоди Тип:
Кабли
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
1080inch
Објектот Ширина:
0.05cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Број На Модел На:
NWIR-E001-3
жица големина:
0.5 mm
Материјал:
Најлон
единица:
4Rolls
Употреба:
Thread & Кабелот
боја:
Црна
Големина:
0.5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ