.

.

Метални Легури Привезоци, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен, 35x35x1.5mm

Метални Легури Привезоци, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен, 35x35x1.5mm

DEN 1187.00
DEN 1695.36
-30 %
Количина на стоки


Метални Легури Привезоци, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Цвет, Антички Silver Size : за 35mm широк, 35mm долг, 1.5 мм дебел.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PALLOY-F42-КАКО
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Обликотшема:
Цвет
Обликот:
Цвет
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Материјал:
Легура
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
единица:
300pcs
Употреба:
Приврзоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ