.

.

ГЕМ Е БАЛЕТ 5.90 кт Овална Природни Небото Сини Топаз Smoky CZ Накит Поставите 925 Фунта Сребро Обетки Прстен во Собата За Жени

ГЕМ Е БАЛЕТ 5.90 кт Овална Природни Небото Сини Топаз Smoky CZ Накит Поставите 925 Фунта Сребро Обетки Прстен во Собата За Жени

DEN 1900.00
DEN 3167.52
-40 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
топаз
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
A4035-E3-Р-SK
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
is_customized:
Yes
Обликотшема:
овална
Главниот Камен:
Небото Сини Топаз
Главниот Камен Големина:
7*7mm / 8*8мм
Страна Камен:
Smoky CZ
Стил:
Гроздобер/Класичен/Трендовски/Мода
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Годишнината
Подарок за:
Девојка, Жена, Мајка
Пакување:
Со подарок кутија
Полица Број:
1DA1
R

Тие исто така купуваат со овој производ