.

.

Црвен и Црн Сатен&Жакард Overbust Корсет со Секси Подвезици Corselet Corpete Бурлеска Жените Bustier Врвот Готски Espartilho

Црвен и Црн Сатен&Жакард Overbust Корсет со Секси Подвезици Corselet Corpete Бурлеска Жените Bustier Врвот Готски Espartilho

DEN 480.00
DEN 813.60
-41 %
Количина на стоки

Вие Исто Така Може Да Се Допаѓа
Опис
Секси сатен корсет со overbust, pleated уреденост на врвот, чипка намали на дното, црна/црвена цреша шема, пред кука и око затворање, чипка-up назад за cinching, вклучени garters и g-стринг.
Пакетот Вклучува : Корсет + Т-назад + Garters corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука Функција
Пластични Коски Број на Bonings : Пред 12 Кука и Око Затворање Чипка назад со 9 grommets Лента Алкохол Pleated/Чипка намали Отстранлив garters 4 Suspender Циклуси Боја : црна/црвена Должина : 15 1/2" / 39.5 cm (Големина M) Ткаенини Опис : Сатен Полиестер Бистата линија : Блага Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL
Големина На Табелата
Слика Шоу
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел. Како Основач на нашата компанија, ние стоиме зад нашите производи. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени. Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот. Објектите кои не се вклопуваат не returnable. Ве молиме ни e-mail на големини, бои и сл пред купување на предмети. Предмети што Не се Returnable : За хигиена причини, ние не го прифати замена или враќање на користени долна облека.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да slove било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
brocade
Број На Модел На:
2342
боја:
црвена/црна
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Overbust, Благи Душо
Шаблон Тип:
цреша шема
Снабдување Тип:
во парк
корсет стил:
викторија
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Overbust, Возбудува, Чипка намали, garters, цвет везови
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Возрасна Група:
Возрасни лица
R

Тие исто така купуваат со овој производ