.

.

Многу 5Pcs 5.5 cm Шарени Коса, Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже Жените Опаѓањето на Бендот Додаток

Многу 5Pcs 5.5 cm Шарени Коса, Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже Жените Опаѓањето на Бендот Додаток

DEN 96.00
DEN 120.00
-20 %
Количина на стоки


Големина : надворешниот кол. е 5.5 cm
Боја : шарени
Тежина : околу 6g/pc

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
НЕ
Материјал:
Пластични
Тип:
еластична венчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ