.

.

мини pci-e за PCI-e изразат 1X 4X 8X 16X Столб Extender адаптер Картичка+USB порт

мини pci-e за PCI-e изразат 1X 4X 8X 16X Столб Extender адаптер Картичка+USB порт

DEN 706.00
DEN 767.52
-8 %
Количина на стоки

Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела). Ако ви се надевам дека имаат повеќе чисти сигналот без бучава PM2 C е подобро решение, нејзината моќ е обезбедена од надворешно напојување.Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Брод од страна на hongkongpost. обично се потребни околу 10-25 работни дена .0 и PCI Express база спецификација визија 1. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот. Ви благодариме За наоѓање
!
. Ако сакате да го користите PCIe 1x или 16 X картичка од вашиот expresscard слот, можете да ги купите нашите следниве адаптер :
За Превозот :
1. Спецификација на производот Карактеристики : Дизајнирани да ги задоволат PCI Express Мини Картичка Електромеханички Спецификација Ревизија 1.1 Поддржува 1 X,4 X,8 X,16 X PCI-Express Картичка и USB уред,како што се USB диск ,USB wifi ,безжична картичка во Согласност со мулти-систем на PC Висок квалитет конектори за долг работен век го Користите надворешни 5 V/12 V напојување за USB и PCIe уред Димензии : Ширина 30мм, Должина 51mm, PCB Дебелина 1. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, . Како моќна алатка за инженери, на PCI-E 1x да Мини PCI-E Картичка 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager.
Контакт Со Нас На :
1. Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот.
СТОКИ ОПИС :
PA-PM2 C мини pci-e за PCI-e PCIe изразат 1 X 4 X 8 X 16 X Столб Extender адаптер Картичка +usb порт
PA-PM2 C е ви овозможува да го користите вашиот постоечки PCI-Експрес Додај-во-Картичка во Мини PCI-E слот.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month). Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу.0 mm Max Забелешка : Користење надворешни 5 V/12 V напојување за USB и PCIe уред. Тоа е посебно дизајниран за да се спаси драгоцен труд и време во производство на животната средина.0 е изградена на високо квалитетни компоненти за години на проблеми бесплатна услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
BaiTang
Број На Модел На:
мини pci-e
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ