.

.

ZONESUN Полу Автоматски Етикета Апликатори Етикетирање на Машина Со Датум Код Печатач Шише Labeller

ZONESUN Полу Автоматски Етикета Апликатори Етикетирање на Машина Со Датум Код Печатач Шише Labeller

DEN 29659.00
DEN 32592.00
-9 %
Количина на стоки


LT-50 D Полу автоматско Етикетирање Машина,лекови шише,шишето медицина етикетирање на машина со датум печатач,печатење машина за етикетирање на Оваа машина работи само за нормално етикета, за транспарентна етикета, ве молиме да ги купите LT-50 DT медицина шише етикетирање на машина со датум печатач,печатење етикетирање машина LT-50 D полу-автоматска круг шишиња на одбележувањето машина. Новиот нерѓосувачки челик школка ве Молиме имајте во предвид дека новиот увезени влакна, автоматски прилагодете го курсорот позиција со копчиња,Со шрафцигер прилагодување не е стара, Главно, погоден за сите видови на круг шишиња на не-сушење на етикетата, може да прецизното позиционирање. Плус и кодот печатач, може да биде директно до код етикета.Работ кант. Лесен и брз Код печатач за позиција е прилагодлив, пред и по печатење време може да се прилагоди според треба Код печатач брзина : според етикетирање машина. ******************СПЕЦИФИКАЦИЈА****************** Модел : LT-50 D Етикетирање брзина : 20-40pcs/min Дијаметар на шишето : Φ15-120mm Мин.етикета големина : 20*20mm Max. Етикета димензии : Ширина 150mm* Должина 230mm надворешен дијаметар на етикетата се тркалаат(макс) : Φ275mm Внатре дијаметар на етикетата се тркалаат : Φ75mm Точноста на етикетирање : ±0.5 mm Машина тежина : 30kgr. Напон/Frenquency : 220 V,50/60 HZ/ 100 W Забелешка : стандардна машина за испорака во 220 V и кина приклучокот, ако треба 110 V или други барање,PLS обратете се до нас
LT-50 D Полу автоматско Етикетирање Машина,лекови шише,шишето медицина етикетирање на машина со датум печатач,печатење машина за етикетирање
медицина шише етикетирање на машина со датум печатач,печатење етикетирање машина LT-50 D полу-автоматска круг шишиња на одбележувањето машина. Новиот нерѓосувачки челик школка ве Молиме имајте во предвид дека новиот увезени влакна, автоматски прилагодете го курсорот позиција со копчиња,Со шрафцигер прилагодување не е стара, Главно, погоден за сите видови на круг шишиња на не-сушење на етикетата, може да прецизното позиционирање. Плус и кодот печатач, може да биде директно до код етикета.Работ кант. Лесен и брз Код печатач за позиција е прилагодлив, пред и по печатење време може да се прилагоди според треба Код печатач брзина : според етикетирање машина. ******************СПЕЦИФИКАЦИЈА****************** Модел : LT-50 D Етикетирање брзина : 20-40pcs/min Дијаметар на шишето : Φ15-120mm Мин.етикета големина : 20*20mm Max. Етикета димензии : Ширина 150mm* Должина 230mm надворешен дијаметар на етикетата се тркалаат(макс) : Φ275mm Внатре дијаметар на етикетата се тркалаат : Φ75mm Точноста на етикетирање : ±0.5 mm Машина тежина : 30kgr. Напон/Frenquency : 220 V,50/60 HZ/ 100 W Забелешка : стандардна машина за испорака во 220 V и кина приклучокот, ако треба 110 V или други барање,PLS обратете се до нас.

боја:
110V, 220V
Бренд Име:
ZONESUN
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
машина за етикетирање LT-50D
R

Тие исто така купуваат со овој производ