.

.

Специјална промоција cnc вретено мотор 2.2 KW 220V ладење со вода ER20 со 80MM дијаметар GDZ-80-2.2 Б

Специјална промоција cnc вретено мотор 2.2 KW 220V ладење со вода ER20 со 80MM дијаметар GDZ-80-2.2 Б

DEN 7152.00
Количина на стоки


ATT : AC220 V е во ред,но треба инверторот се користи за производство,не смеете да ги користите во домаќинството електрична енергија директно
Материјал : вретено поклопецот е 304 од не ' рѓосувачки челик,вода, џет е висок притисок кастинг алуминиум цевка,бакар серпентина
Струја
GX16 водоотпорен авијација приклучок,(1/2/3)се поврзете инвертер(U/V/W)во чекор 4 поврзување инверторот земјата жица Пакување Листа 1pc*вретено ,1pc*ER collet Ако ви треба 4 парчиња имајќи 2.2 kw вретено, ве молиме кликнете тука
Вретено цртање
Превозот 1. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. 2. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. 3. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор. И задржи во допир. Тоа е repect за нас. 4. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/ФЕДЕКС, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата. 5. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. 6. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. 7 . Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Корисниците се одговорни за ЦАРИНА.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата
Кога имате колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.
Било каква причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена.

Број На Модел На:
2.2 kw
R

Тие исто така купуваат со овој производ