.

.

Железо Мајка-Син Синџири, Сребро, Дојде На Ролна, Мајка Линк:3x7mm, 1mm дебели, Син Линк:2.5x4mm, 0.63 мм дебел, 100/ролна

Железо Мајка-Син Синџири, Сребро, Дојде На Ролна, Мајка Линк:3x7mm, 1mm дебели, Син Линк:2.5x4mm, 0.63 мм дебел, 100/ролна

DEN 494.00
DEN 706.56
-30 %
Количина на стоки


метар
Железо рачно изработени Синџири, позлатен Сребрен, Дојде На Ролна, Синџирите се состои од Голем Врската и Мали Линк, изгледа како Мајка и Син.
Мајка Линк : 3мм широк, 7mm долго, 1mm дебел; Син Линк : 2,5 mm широк, 4mm долго, 0.63 мм дебел, 100/ролна
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.7cm
Големина:
100M
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
CHSM001Y-S
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
1041g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.3cm
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Unwelded
Материјал:
Железо
единица:
100
Употреба:
синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ