.

.

2017 есен и зима женска облека едно парче плус големина лабава плетени џемпер фустани pullover елегантен женски фустан печатење

2017 есен и зима женска облека едно парче плус големина лабава плетени џемпер фустани pullover елегантен женски фустан печатење

DEN 1072.00
DEN 1787.04
-40 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Деколте:
Петар пан Јака
Бренд Име:
xiangyihui
Сезоната:
Зима
Силуета:
Лабава
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Бамбус Влакна,Волна,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
T3042
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Слатка
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Жените'sclothing-шема:
Тенок
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Волна:
Стандард Волна
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ