.

.

Слободен Брод K14 7018 53149707018 53149887018 074145701A Турбо За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 1995 - ACV AUF AYC AJT AYY 2.5 TDI L

Слободен Брод K14 7018 53149707018 53149887018 074145701A Турбо За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 1995 - ACV AUF AYC

DEN 14040.00
DEN 15599.52
-10 %
Количина на стоки

5 L, 2461 кзм, 4 Cyl KW 75/102 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата. Ви благодариме за разбирањето.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. товарни е досадно од страна на купувачот. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Ние го ценат тоа.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.5 L TDI AJT AYN
Дел Број 53149707018 53149887018 OE број 074145701 A, 074145701 AX, 074145701 AV Година 1995-2003 Опис "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални, Транспортерот TDI (T4) ACV CHRA 53147100526 ВО ПАРК Турбо Модел K14-2070 GGB3.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга. предизвикани од производство грешки.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.и Зачувам се бесплатни за посетителите. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. Не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.81 GADND Мотор ACV Зафатнина Од 2.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.5 L TDI со дихтунзи Модел : K14 7018 Дел Не.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.5 L ТД 102 HP - 1995-2003 За "Фолксваген" T4 Транспортерот 2.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш.

Број На Модел На:
K14 53149887018 ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 1995-03 ACV AUF AYC 2.5 TDI L
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
K14 5314 988 7018 Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
53149707018 53149887018 5314-970-7018 5314-988-7018 5314 970 7018
OE БР.:
074145701A 074145701AX 074145701AV 074145703
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 2.5 L ТД 1995-2003
Примена на моторот:
AUF AYC AJT AYY ACV 2.5 L ТД 102HP
Гаранција време:
12 месеци
Тип На Објект:
турбополнач
Место на Потекло:
Кина (Копно)
слободен брод:
Бесплатен превозот
Модел:
K14 53149887018 ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 1995-03 ACV AUF AYC 2.5 TDI L
R

Тие исто така купуваат со овој производ