.

.

Дек Монтирани Двојно се Справи со Бања Чешми Плоштадот Бања Чешми 3 дупка

Дек Монтирани Двојно се Справи со Бања Чешми Плоштадот Бања Чешми 3 дупка

DEN 2199.00
DEN 3792.00
-42 %
Количина на стоки

Продавачот препорака Спецификации
Тапа Тип : Дек Монтирани Двојно Се Справи Со Бања Чешми Плоштадот Бања Чешми
Инсталација Тип : Распространета
Инсталација Дупки : Три Holdes
Број на Рачки : Две Рачки
Крај : Хром
Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min)
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Димензии
Вкупна Висина : 245mm(9.7")
Spout Висина : 155mm (6.1")
Spout Должина : 170mm (6.7")
Материјал
Тапа Тело Материјал : Месинг
Тапа Spout Материјал : Месинг
Тапа Рачка Материјал : Месинг
Додатоци Информации
Вентил вклучени : Да
Исцедете се вклучени : Никој
Тегови
Нето Тежина (kg) : 1.38
Испорака Тежина (kg) : 1.58
Драги сите клиенти од различни земји,ве молиме да забележите.
Кога ќе го поставите цел за Чешми, ве молиме забелешка конекторот големина, 1/2" или 3/8".Или други големина.
Инаку, ние ќе испрати 1/2" големина за вас.
Ви благодариме за соработката!!!!
Производи Покажува....

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Полиран
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Тапа Планината:
4 Minispread
Функција:
Мерењата Чешми
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
EL5109
R

Тие исто така купуваат со овој производ